:
Po-Pá: 06:00-14:00
Slovensky / EUR


Repase baterie

Pokud si přejete repasovat baterii, nebo postavit battery pack a zajímala by vás nejprve cena, pak prosím využijte náš poptávkový formulář, který je v horní části levého sloupce, nebo klikněte zde.

Po vyplnění tohoto formuláře a jeho odeslání vám pošleme cenovou nabídku na váš e-mail. Pokud je to možné, pak vytváříme více cenových variant repase v závislosti na technickém provedení baterie.Cena je vždy závislá od druhu použitých jednotlivých Li-ion článku a jejích kapacity. Ne všechny články se hodí pro danou aplikaci, a proto jsou v cenové nabídce vždy pouze články pro daný druh baterie.

V případě zájmu o repasi je nutno odeslat, nebo osobně doručit baterii na naší adresu ve Frýdku-Místku. Dohromady s baterií je vždy výhodné odeslat také originální nabíječku výrobce a zároveň přiložit naší cenovou nabídku s doplněnou zpáteční doručovací adresou.

Jakmile obdržíme baterii, odešleme vám objednávku na váš e-mail.

Termíny repase baterií, jsou v závislosti na naší vytíženosti. Snažíme se repase provádět v co nejkratším časovém horizontu. Zpravidla je repasovaná baterie odesílána zpět do dvou týdnu od našeho přijetí. V případě delší doby repase je toto nejdříve konzultováno se zákazníkem. Repasované baterie odesíláme zpět k zákazníkovi dopravní společností PPL.

Pro veškeré repase používáme pouze články renomovaných výrobců jako jsou LG Chem, Sony, Samsung, Sanyo/Panasonic. Tyto články jsou 100% originální s prověřeným původem. Zároveň jsou náhodně testovány z hlediska kapacity a maximálních vybíjecích proudů.