Provozní doba:
Dle telefonické domluvy.
Můj účet
Česky / Kč
Výběr jazyka
Výběr měny
Poptávka
Repase / výroby
batery packu

Doprava a platba

Vážení zákazníci,

veškeré zboží, které je vystaveno v e-shopu, je skladem. Naší snahou je objednávky vyřizovat v co nejkratším čase, pokud možno v den objednání k vaší spokojenosti. Termín dodání zboží závisí přímo na vás. Pokud se zboží zdrží někde na cestě k vám, věřte prosím, že to není, nebo nebylo záměrem. V případě, objednáni zboží a jeho nedoručením v předpokládaný den, nás prosím ihned kontaktujte.  

 

 

Termíny doručení u jednotlivých dopravců:

 

Česká pošta (doprava zdarma):

 

Doručení do 1-3 pracovních dnů. Pokud je zboží objednáno do 14:00, je odesláno tentýž den, pokud se jedná o pracovní den. V případě objednáni o víkendech, nebo svátcích, je zboží odesíláno první následující pracovní den. Zpravidla víme, že zásilka je doručována následující pracovní den po odeslání.

 

 

PPL:

 

Doručení na druhý den, pokud je objednávka do 10:00 pracovního dne. V případě objednávky po 10:00 je zboží předáno dopravci následující pracovní den a zboží bude doručeno třetí pracovní den od objednávky.

 

 

 

 

 

 

Možnosti platby:

 

-platební karty on-line (Visa, MasterCard, Maestro)

-platební brána GoPay

-dobírka (navýšení ceny zboží o 30,-Kč)

-bankovním převodem (Fio Banka-CZK, EUR)

 V případě platby  bankovním převodem, bude zboží zasláno příjemci až po připsání částky k zaplacení na náš bankovní účet. Toto může trvat v rozmezí od 1 do 2 pracovních dnů.

 

 

 

 Vrácení zboží:

 

 

Pokud budete se zbožím jakkoliv nespokojení, nebo jste objednali špatný produkt, lze jej vrátit bez udání důvodů do 14-ti dnů od doručení. Náklady na dopravu zpět do e-shopu hradí kupující. Neposílejte prosím zboží na dobírku. Veškeré peníze budou vráceny na Váš bankovní účet po obdržení zboží.

 

Pokud budete cokoliv vracet, zboží nesmí být poškozeno (škrábance, vripy, seškrábání ověřovacích kódu, jakkoliv poškozeno od vkládání do zařízení).

 

V jakékoliv písemné formě přiložte se zbožím následující informace:

 

1)      Jméno a Příjmení.

2)      Číslo faktury.

3)      Číslo účtu, na který budete chtít poslat peníze.

4)      Název banky, u které je účet veden.

 

Zboží odesílejte na adresu:

 

Michal Najdek

LBPower.cz

Ostravská 953

Frýdek-Místek

73801

 

 

Pokud se budete chtít na cokoliv zeptat, tak neváhejte nás kontaktovat.

Michal Najdek__www.LBPower.cz

Registrace